#StreamArtStudio
Berka Joselewicz 23A

#HOPECORE (NIEPRZEBRALNOŚĆ)

Osoby uczestniczące

Aleksandra Ambroziak, Weronika Emila Baran, Monika Bielenis, Tommaso Campala, Patrycja Ciastko, Mykola Dolnyk, Edghar, Rom JJ, FED., Glebalisation, YANA ILO x Fake Garden, Jakub Katarzyński, Nikola Kłoda, Bianka Kosecka, Jakub Krokosz, Gabriela Kuczyńska, Mykola Lebed, Julia Ł. Mazur, Ksenia Mirgorodska, Tomasz Pajka, Pokora Design, Sasha Przykrow, Wojtek Rapacz, Sofia Reznichenko, Michał Sikora, Jan Sowa, Anna Solecka, Kolektyw STUS, Sonya Suprun, Noura Tafeche, Giulia Timis, Beata Winiarska, Konrad Wojnowski, Artur Vovchenko x TBA…

Zespół kuratorski

Gleb Dovzhuk, Rom Dziadkiewicz, Ksenia Mirgorodska, Giulia Timis

Inicjatywa: UKRAiNATV

Miejsce

#StreamArtStudio
Berka Joselewicz 23A

Wernisaż

14.05.2023 g.18:00

Dodatkowe informacje

Czynne: 14-19.05.2023, g.18:00-22:00 CET

OPIS

Mieszając języki i porządki estetyczne, cyrkulując z sygnałami, które generujemy lub przytulamy, zapraszamy do udziału w szczytowym jak dotąd osiągnięciu naszego zespołu, studia oraz osób zaproszonych. Projekt ma charakter procesualny i epokowy. Kto nie przyjdzie będzie żałował albo okłamywał wnuki, że był. Otwarcie odbędzie się w niedzielę 14 maja w wersji posh x slay – wykładem i koncertem. W kolejne dni odbędą się działania warsztatowe, prezentacje poszczególnych projektów, aż po finisaż w piątek wieczorem – w wersji creepy x cute.

O GALERII

StreamArtStudio to lab badawczy, safe space-time i kolebka UKRAiNATV – międzynarodowego kolektywu i eksperymentalnej telewizji internetowej. Zajmujemy się wytwarzaniem i przetwarzaniem sygnałów oraz ich sprawiedliwą dystrybucją, hybrydową współobecnością i wirtualną, potencjalną politycznością w cieniu wojny i eskalacji geopolitycznych napięć. Pytamy o twórcze i badawcze moce w lokalnym i glokanym ekosystemie ludzi i nie-ludzi, współpracujemy globalnie, zapraszamy lokalnie.

LINKI

#StreamArtStudio | Berka Joselewicz 23A