Krakers x Wavelo

Współpraca z rowerami miejskimi Wavelo

Tegoroczny program Cracow Gallery Weekend KRAKERS jest bardzo napięty (ponad 50 wernisaży w ciągu 3 dni), dlatego chcemy dać Wam możliwość zobaczenia jak największej ilości wydarzeń. W związku z tym postanowiliśmy znacznie ułatwić Wam przemieszczanie się od jednej galerii do drugiej, a to wszystko dzięki nowo nawiązanej współpracy z rowerami miejskimi Wavelo.

Wavelo to pierwszy w kraju system rowerów miejskich, który działa cały rok. Od wiosny 2017 roku, Krakowianie i turyści mają do dyspozycji ponad 1500 nowoczesnych jednośladów i 157 stacji w całym mieście.

Zniżki dla uczestników CGW KRAKERS

Dla wszystkich uczestników CGW KRAKERS przygotowaliśmy specjalny kod zniżkowy do wykorzystania przy wykupie miesięcznego abonamentu „60 min dziennie”.

Oznacza to, że szczęśliwy posiadacz kodu będzie mógł korzystać z darmowego godzinnego przejazdu rowerem Wavelo codziennie przez cały kolejny miesiąc, płacąc jedyne 15 zł za abonament (a nie 19 zł, jak w przypadku regularnej oferty).

WAŻNE: Za każdą dodatkową minutę poza abonamentem naliczana jest opłata 0,05 zł.

Kod zniżkowy będzie aktywny tylko podczas trwania KRAKERS’a, czyli w dniach 20 – 22 kwietnia.

W celu pobrania kodu zniżkowego, prosimy zgłaszać się do nas w wiadomości prywatnej na oficjalny profil KRAKERS’a na Facebooku:

https://www.facebook.com/cracowgalleryweekend/.

Otrzymany kod należy wpisać podczas rejestracji (w przypadku nowych użytkowników) lub logowania do systemu Wavelo, na końcowym etapie wyboru planu miesięcznego. Po wpisaniu podstawowych danych i zaakceptowaniu regulaminu, pojawi się zakładka z podsumowaniem transakcji oraz pytaniem „ Do you have a promo code?”.

Kod zniżkowy należy wpisać w puste pole a następnie potwierdzić, wybierając „zastosuj”.

Jak to działa?

Dla wszystkich korzystających po raz pierwszy usługi Wavelo przedstawiamy, jak to działa w 4 prostych krokach.

  1. Zarejestruj się : Wybierz odpowiadający Ci plan i zarejestruj się w Wavelo na stronie internetowej (https://wavelo.pl) lub poprzez aplikację mobilną.
  2. Wypożycz: Wprowadź 6-cyfrowy numer konta i 4-cyfrowy numer PIN na klawiaturze z tyłu roweru, aby go odblokować.
  3. Jedź: Blokadę umieść w uchwycie z bloku tylnego koła.

WAŻNE: Aby na chwilę się zatrzymać, nie kończąc wypożyczenia, wciśnij przycisk POSTÓJ na klawiaturze i przypnij rower używając blokady.

  1. Zwróć: Żeby zakończyć wypożyczenie, przypnij rower do stojaka na dowolnej stacji Wavelo. Możesz też zwrócić rower poza stacją za dodatkową opłatą.

Mapa Wavelo, gdzie znaleźć stacje i rowery

Na specjalnie przygotowanej Mapie Wavelo znajdziesz wszystkie stacje, rowery i granice działania systemu. Mapa dostępna jest na stronie (https://wavelo.pl/#strona-glowna) i w aplikacji mobilnej. Korzystanie z mapy ułatwi Ci zlokalizowanie roweru, jego rezerwację lub wskaże dokładną trasę do najbliższej stacji postojowej.

WAŻNE: Każde pozostawienie roweru poza stacją wiąże się z dodatkową opłatą:

  • 3 zł – zapięcie poza stacją
  • 100 zł- zapięcie poza systemem

Specjalnie dla uczestników CGW KRAKERS przygotowaliśmy dodatkową wirtualną stację zaraz obok naszego Centrum Festiwalowego, które znajduje się w Muzeum Interaktywnym/ Centrum Edukacji Teatralnej MICET w budynku Starego Teatru w Krakowie. Przed teatrem zostanie ustawiony Hot Spot Wavelo, co oznacza, że każdy będzie mógł zapiąć tam rower miejski bez opłaty 3 zł.

Krakersowy konkurs i vouchery od Wavelo

W ramach współpracy Wavelo ma do rozdania 3 vouchery na miesięczny abonament „90 min dziennie”, czyli jednym słowem możesz korzystać w rowerów Wavelo codziennie przez 1,5h przez następny miesiąc, oszczędzając przy tym 24 zł. Vouchery będą do wygrania w specjalnym konkursie, którego szczegóły pojawią się na dniach na oficjalnym profilu CGW KRAKERS na Facebooku: https://www.facebook.com/cracowgalleryweekend/.

Zachęcamy do śledzenia zarówno naszego profilu jak i głównego wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/815387295325876/.

Do zobaczenia w piątek na oficjalnym otwarciu Cracow Gallery Weekend KRAKERS!