Artyści

Kinga Burek, Joanna Kot, Aleksandra Kozuń, Natalia Maria Małecka, Klaudyna Masłowska, Mariia Mytrofanova, Piotr Mierzwa, Julia Podczerwińska, Marcin Szulc

TY – jako uczestnik

Kurator

Robert Domżalski

Miejsce

Kreaktywna
ul. Konfederacka 4

Wernisaż

18.10. o godz. 18:00

Dodatkowe informacje

wystawa czynna w dniach 18-31.10.2020 , poniedziałek-piątek w godzinach 16:00-20:00, sobota-niedziela w godzinach 11:00-20:00

Opis wydarzenia

Eksperyment, gdzie przy pomocy różnych rodzajów sztuk, przygotowana zostanie #uczta, nauczy nas, że za relaksem spożywania posiłku, stoi ciężka praca. Artyści rozmaitych dziedzin przygotowywać będą potrawy i antypotrawy, które jednym przyniosą uczucie przyjemnego nasycenia się, a drugim zgagę.

Widzowie uświadomieni będą na polu tematyki less waste i food designu. #uczta jest zatem okazją do nawiązania wielopoziomowego dialogu, do którego zaproszony jest każdy, kto zechce stać się jego częścią.

Opis miejsca

KREAKTYWNA to PRZESTRZEŃ kreatywnego dialogu, interdyscyplinarnych EKSPERYMENTÓW i AKTYWNOŚCI twórczej.

To miejsce spotkań i współpracy profesjonalistów z różnych dziedzin kreatywnych w celu wspólnego stworzenia nieoczywistych i unikatowych projektów. Pracownia to także showroom, przestrzeń wystawiennicza oraz warsztatowa. Aktywnie wspieramy i współpracujemy z młodymi twórcami. Projektujemy warsztaty kreatywne dla dzieci i dorosłych. Organizujemy wystawy i wydarzenia kulturalne w celu promocji sztuki i projektowania w zrównoważony sposób.