TRASA “Wesoła”
poniedziałek
prowadzenie EWA KAWECKA

https://goo.gl/maps/cNsegGX8oHWYfeCP6

    1. Punkt startowy: Róg ul. Wrzesińskiej i ul.Dietla
      Start: godz.17.00
    2. Miejsce: Mysia norka /Upiorek | Sekcja Laboratorium
      Adres: ul. Wrzesińska
    3. Miejsce: Scena Supernova | Sekcja Laboratorium
      Adres: ul. Zyblikiewicza 12/4
      Tytuł: Tyle się działo, kiedy Cię nie był
    4. Miejsce: eNTeN | Sekcja Laboratorium
      Adres: ul. Odona Bujwida 9/7
      Tytuł: „Och, jakże przemawiał do mnie”
    5. Miejsce: Potencja
      Adres: ul. Rakowicka 11A/3

TRASA “Podgórze”
wtorek
prowadzenie EWA KAWECKA

https://goo.gl/maps/FFYpvSSjjZNQubZYA

    1. Punkt startowy: pl. Bohaterów Getta
      Start: g.17.00
    2. Miejsce: Skład Solny, Pracownia Justyny Gryglewicz
      Adres: ul. Na Zjeździe 8
    3. Miejsce: Galeria Skład Solny
      Adres: ul. Na Zjeździe 8
    4. Miejsce: Apteka
      Adres: ul. Józefińska 43
    5. Miejsce: Olympia
      Adres: ul. Limanowskiego 24/4b
    6. Miejsce: Galeria i!
      Adres: ul. Józefińska 21
    7. Miejsce: Stacja Badawcza
      Adres: ul. Kalwaryjska 29

TRASA “Kazimierz I”
wtorek
prowadzenie KATARZYNA PIĘTKA

https://goo.gl/maps/nRynieTXHGimFd7m6

    1. Punkt startowy: Plac Nowy (róg ulicy Estery i Placu Nowego)
      Start: g.17.00
    2. Miejsce: Alchemia | Sekcja Laboratorium
      Adres: ul. Estery 5
    3. Miejsce: Synagoga Wysoka
      Adres: Józefa 38
    4. Miejsce: Galeria 2 Okna
      Adres: ul.Józefa 40
    5. Miejsce: Galeria Zalubowski
      Adres: ul. Berka Joselewicza 21/2
    6. Miejsce: #StreamArtStudio
      Adres: ul. Berka Joselewicza 23A

TRASA “Kazimierz II”
środa
prowadzenie EWA KAWECKA

https://goo.gl/maps/JX25yf7DzE5CSBuK9

    1. Punkt startowy: Plac Wolnica przy fontannie Trzej Grajkowie
      Start: g.17.00
    2. Miejsce: 50°02’56.0”N 19°56’40.2”E | Sekcja Laboratorium
      Adres: Plac Wolnica 9
    3. Miejsce: Jak Zapomnieć
      Adres: ul. Bonifraterska 3/1
    4. Miejsce: Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży | Sekcja Laboratorium
      Adres: Hieronima Wietora 13
    5. Miejsce: Pracownia Otwarta
      Adres: ul. Dietla 11 dom. 100
    6. Miejsce: Galeria Szaber
      Adres: ul. Stradomska 27
    7. Miejsce: UFO
      Adres: ul. Krakowska 13

TRASA “Stare miasto”
czwartek
prowadzenie KATARZYNA PIĘTKA

https://goo.gl/maps/cdw4Kw1azY2xEULq7

    1. Punkt startowy: ul. Bernardyńska róg z ul. Smoczą
      Start: g.15.00
    2. Miejsce: BWA ZBK
      Adres: ul. Bernardyńska 10/4
    3. Miejsce: Pracownia RG29
      Adres: Rynek Główny 29
    4. Miejsce: Zofia Weiss Gallery
      Adres: ul. Sławkowska 12
    5. Miejsce: Galeria Dyląg
      Adres:
      ul. św. Tomasza 22
    6. Miejsce: Galeria Dystans
      Adres: ul. św.Krzyża 14

TRASA “Śródmieście I”
czwartek
prowadzenie EWA KAWECKA

https://goo.gl/maps/GYmYN3g1cBLAVae46

  1. Punkt Startowy: pl. Biskupi (od strony ul. Krowoderskiej)
    Start: godz.15:00
  2. Miejsce: Elementarz dla Mieszkańców Miast
    Adres: ul. Asnyka 7
  3. Miejsce: Art Agenda Nova
    Adres: ul. Batorego
  4. Miejsce: FRESZ Gallery
    Adres: ul. Karmelicka 18
  5. Miejsce: Nasz Ogródek
    Adres: ul.Czysta 15
  6. Miejsce: Bar „Pod Kopytkiem” | Sekcja Laboratorium
    Adres: plac Generała Władysława Sikorskiego 1

TRASA “Kazimierz I”
piątek
prowadzenie EWA KAWECKA

https://goo.gl/maps/wdp2r7gD6qJSuRBE9

  1. Punkt startowy: Uniwersytet Jagielloński Collegium Novum
    Start: g.17:00
  2. Miejsce: Shefter Gallery
    Adres: ul. Jabłonowskich 6/4
  3. Miejsce: OWL
    Adres: ul. Jabłonowskich 9
  4. Miejsce: Galeria Kolekcjoner
    Adres: ul. Piłsudskiego 4
  5. Miejsce: OPCJA lokalizacja I
    Adres: ul. Piłsudskiego 38/3
  6. Miejsce: OPCJA lokalizacja II
    Adres: ul. Zwierzyniecka 4/30
  7. Miejsce: Zwierzyniecka 4 (Urban Neon) | Sekcja Laboratorium
    Adres: Zwierzyniecka 4