DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU I ZOSTAŃ WOLONTARIUSZX Cracow Art Week KRAKERS 2024!

https://cracowartweek.pl/wolontariat/

Cracow Art Week to wydarzenie, które już od trzynastu lat promuje i konsoliduje krakowskie środowisko artystyczne i na stałe wpisało się w tradycje miasta. W dniach 19 – 26 kwietnia, KRAKERS kolejny raz zagości w krakowskich galeriach i instytucjach, a także licznych nietypowych przestrzeniach, gdzie będzie na nas czekać kilkadziesiąt wydarzeń poświęconych sztuce współczesnej, m.in.: wernisaże, spotkania z artystami i artystkami, oprowadzania po galeriach, czy warsztaty!

Zapraszamy wszystkie osoby, chcące współtworzyć z nami kolejnego KRAKERSa, którego tegoroczna edycja upłynie pod hasłem ,,Czuj, czuj, odczuwaj”, będącym trawestacją słynnego harcerskiego zawołania. Nie jest to jednak, jak w pierwowzorze fraza wykrzyknikowa, lecz zachęta do zanurzenia się w sobie, pogłębienia odczuć oraz skupienia na emocjach, na co mamy nadzieję, damy Wam przestrzeń w trakcie tegorocznego wolontariatu.

Działania, w jakich będziemy potrzebować wsparcia to m.in.:
– kolportaż materiałów
– obsługa galerii
– obsługa gości
– montaż/demontaż wystaw
– oprowadzania po galeriach
– działania promocyjne
– warsztaty
Jeśli chcesz dołączyć do zespołu wolontariackiego i stać się częścią trzynastej edycji krakowskiego Art Week’u prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajdziesz pod linkiem: https://cracowartweek.pl/wolontariat/ w terminie nieprzekraczającym 29.03.2024.

W ramach uczestnictwa w wolontariacie, otrzymasz od nas pamiątkowy pakiet (koszulka, torba, badge) oraz list referencyjny potwierdzający zdobyte doświadczenie.

>>TERMIN ZGŁOSZEŃ 09.02 – 29.03 2024 <<