Nowa Obiektywna Nadzieja

Artystki/Artyści

Rafał Zalubowski, Wojciech Osielczak, Anna Uliasz, Patrycja Steczek, Aleksandra Szurek; Monika Sas, Magdalena Szczepaniak-Tabor, Kinga Dusik-Węgrzyn, Łukasz Maciaszkiewicz, Dominika Popiołek, Julia Płoch, Wojciech Piechoński, Katarzyna Kuternak, Paulina Ostafin, Ewelina Galla, Weronika Szymańska

Kurator/Kuratorka

Rafał Zalubowski, Anna Daniszewska

Miejsce

Galeria Zalubowski
ul. Berka Joselewicza 21/2

Wernisaż

13/06 godz. 16:30

Dodatkowe informacje

Galeria czynna:
pon. w godz. 16:00-20:15 możliwość zwiedzania jest ograniczona,
wt. w godz. 16:30-19:30 możliwość zwiedzania jest ograniczona,
środ. – czw. w godz. 16:00-18:00,
pt. w godz. 16:00-18:00,
sob. w godzi. 9:00-15:00 możliwość zwiedzania jest ograniczona,
nied. w godz. 11:00-18:00

Wydarzenie na Facebook’u

Opis wydarzenia

Wystawa zbiorowa obejmuje prace 16 nauczycieli Szkoły Rysunku Zalubowski. „Nowa obiektywna nadzieja” koncentruje się na różnorodności aspektów, jakie wynikły z czasu pandemii. Epidemia jest szansą dla społecznych zmian i uruchomieniem nowych procesów. Jej symbolami jest zwiększenie świadomości ekologicznej, nowe oblicza epoki cyfrowej oraz zmieniające się proporcje sił w relacjach głównych ośrodków polityki oraz ekonomii światowej. Te zjawiska stają się wstępem do nowej rzeczywistości. Czy czeka nas Gattaca, a może Nowy Wspaniały Świat?

Opis miejsca

Galeria Zalubowski została założona w roku 2009 przez Małgorzatę Maj i Rafała Zalubowskiego. Wystawiamy niewiele, ale ambitnie. Komercja nie jest dla Nas priorytetowa. Czujemy, że pracujemy z misją. Starannie wybieramy to co pokazujemy i oferujemy.