TAKI CZAS/ A MOMENT IN TIME

Artystka

Anna Tarko

Kurator

Karol Krukowski

Miejsce

Galeria New Era Art
Rynek Główny 27

Wernisaż

18/06 godz. 17:00

Opis wydarzenia

Autorka fotografuje swoją rodzinę od wielu już lat. Przez ostatni rok z jeszcze większym zapałem. Na wystawie zobaczymy kilkanaście czarno-białych zdjęć, przedstawiających fragmenty zapisu minionych miesięcy. Jak ostatni rok wpłynął na rodzinne archiwum fotografii? Czy zobaczymy maseczki i lekcje on-line? A może raczej nadzieję, pragnienia i wspomnienia tego, za czym tęsknimy i o czym marzymy? Pomimo tego, że autorka fotografuje swoją rodzinę, każdy będzie miał możliwość odnalezienia w tych fotografiach siebie lub swego dzieciństwa.

Opis miejsca

Galeria New Era Art działająca pod egidą Fundacji Jana Potockiego NEW ERA ART znajduje się w Pałacu pod Baranami, w ścisłym centrum miasta Krakowa, przy Rynku Głównym. Galeria zainaugurowała swoją działalność 9 listopada 2012 roku wernisażem prac Władysława Hasiora. Następnie pokazała światu po raz pierwszy w historii KOLAŻE WISŁAWY SZYMBORSKIEJ wspólnie z Fundacją W.Sz. Od tej pory dzięki młodym artystom Galeria zmienia cały czas swoje oblicze, skupiając osoby zainteresowane kulturą i chętne do obcowania ze sztuką.

Galeria otwiera swoje drzwi również osobom pełnym pasji, którzy niecodzienną sztukę wplatają w swoją codzienność. To dla nich organizowane są wykłady, spotkania, warsztaty, w trakcie których każdy może rozwinąć swoje uśpione siły.