Wystawa „Pierwszy zmysł” w Cricotece – komunikat

Z uwagi na bezpieczeństwo publiczności Pierwszy Zmysł zmienia formę swojej wystawy w ramach Cracow Art Week KRAKERS 2020: Sztuka pojęcie otwarte

Komunikat:

„Drodzy odwiedzający i odwiedzające!
Wasze bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego w obecnej sytuacji epidemiologicznej zapraszamy wszystkich na wystawę, ale póki co w nieco zmienionej formie. Na ten moment zmuszeni jesteśmy zrezygnować z dotykowego doświadczania ekspozycji. Jednak wciąż robimy wszystko, aby poruszała ona pozostałe zmysły i pozwoliła Wam w pełni ją przeżywać. W specjalnie przygotowanych przez nas narracjach postaramy się przekazać Wam to, co chcieliśmy oddać za pomocą dotyku. Patrząc, będziemy wyobrażać sobie faktury, ciężary, temperaturę. W związku z tym bardzo prosimy Was o odsłuchiwanie wspomnianych prac audio na własnym sprzęcie – link do nich znajdziecie w przestrzeni wystawy. Wystawa w pełnej formie odbędzie się w Cricotece jak tylko stanie się to możliwe. Na pewno o wszystkim będziemy Was informować na bieżąco naszym funpage’u i w wydarzeniu.

Tymczasem ruszamy w najbliższą niedzielę, zapraszamy więc do wspólnej podróży przez zmysły – czasem intuicyjnej i pozazmysłowej”